Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

W związku z organizacją ćwiczeń Ratownik 2019 w dniu 11 czerwca 2019 roku od godziny 9:45 do około 11:30 droga między Kamienną Górą, a Przedwojowem (ul. Lubawska) będzie wyłączona z ruchu.

W ćwiczeniach weźmie udział około 100 osób m.in. z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczych Straży Pożarnych, Policji, Pogotowia Ratunkowego, Zarządzania Kryzysowego oraz uczniowie ZSZiO w Kamiennej Górze.
Objazd będzie wytyczony przez ul. Jeleniogórską i obwodnicę w kierunku Lubawki. Możliwy będzie jedynie docelowy wjazd m.in. do Zespołu Szkół czy na targ.


KOMUNIKAT

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

W ZWIĄZKU Z ĆWICZENIAMI POWIATOWYMI

Urząd Miasta w Kamiennej Górze informuje, że w związku z ćwiczeniami z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego „RATOWNIK 2019” 11.06.2019 r. (tj. wtorek) od godz. 09:45 do godz. 12.00 zostanie wyłączona z ruchu ul. Lubawska w Kamiennej Górze od skrzyżowania z ul. Waryńskiego do skrzyżowania w miejscowości Przedwojów. Dozwolony będzie ruch pojazdów mieszkańców oraz osób udających się na miejskie targowisko oraz do szkoły i przedszkola przy ul. Lubawskiej.

Pojazdy w tym czasie kierowane będą objazdem przez ul. Jeleniogórską i obwodnicę w kierunku Lubawki.

Za utrudnienia przepraszamy

Kategoria: