Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

GOPR i Czeska Horská služba ogłosiły trzeci stopień zagrożenia lawinowego w całych Karkonoszach.

W szczytowych partiach Karkonoszy warunki bardzo trudne- wiatr północny 7 m/s temperatura -20 stopni. Widzialność 50 km. W ZWIĄZKU Z NISKIMI TEMPERATURAMI UWAGA NA ODMROŻENIA

ODRADZAMY WYCIECZKI POWYŻEJ GÓRNEJ GRANICY LASU

ZALECAMY  OSTROŻNOŚĆ  I ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE, PODCZAS WYJŚĆ W GÓRY. DOBÓR TRASY POWINNIŚMY DOSTOSOWAĆ DO NASZYCH UMIEJĘTNOŚCI.

PAMIĘTAJMY, ŻE CIEMNO ROBI SIĘ JUŻ OKOŁO GODZINY 16.00. PROSIMY O RACJONALNE PLANOWANIE WYCIECZEK, TAK, ABY ZA DNIA OSIĄGNĄĆ MIEJSCE DOCELOWE.

UWAGA! Nad Śnieżnymi Kotłami oraz nad kotłami Małego i Wielkiego Stawu są zdemontowane barierki

Zamknięty został odcinek szlaku czerwonego przez Kocioł Łomniczki od schroniska Nad Łomniczką do Śląskiego Domu i odcinek szlaku niebieskiego prowadzącego przez Kocioł Małego Stawu od Domku Myśliwskiego do schroniska Samotnia. Zamknięty został również szlak żółty biegnący od schroniska Strzecha Akademicka przez Biały Jar do Śląskiej Drogi. W rejonie Szklarskiej Poręby został zamknięty szlak żółty od schroniska Pod Łabskim Szczytem do Śnieżnych Kotłów oraz szlak zielony, Ścieżka nad Reglami, od schroniska Pod Łabskim Szczytem do Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem.

informacja za KPN i GOPR

Kategoria: