Straż Pożarna Pisarzowice

Email: admin@strazpisarzowice.pl

Start

Sołectwo Pisarzowice zajęło trzecie miejsce w konkursie Stołów Wielkanocnych podczas Gminnego Konkursu Palm i Potraw Wielkanocnych. 

W tym roku według jury najlepszym stołem okazał się ten przygotowany przez Sołectwo Leszczyniec. Na drugim miejscu znalazło się Stowarzyszenie Szarocinianki z Szarocina. Trzecią lokatę zajęło Sołectwo Pisarzowice. 

W konkursie na najlepszy mazurek zwyciężyło Stowarzyszenie Wrzosowisko z Ogorzelca. 

W Konkursie Palm Wielkanocnych w kategorii dorośli:
- za różnorodność zastosowanych materiałów: 1 miejsce – Gorzeszów i Stowarzyszenie Wrzosowisko i mieszkańcy; 2 miejsce – Stowarzyszenie Zwykłe Kobiety Wiejskie, Stowarzyszenie Szarocinianki, OSP i mieszkańcy Ptaszkowa
- estetyka: 1 miejsce – Olszyny, Stowarzyszenie „My Krzeszowianie”, Krzeszówek; 2 miejsce – Przedwojów, Leszczyniec, Czadrów i Jawiszów. 

W Konkursie Plam Wielkanocnych w kategorii dzieci i młodzież:
- indywidualnie: 1 miejsce – Klaudia Tokarska z Czadrowa, Ania Gogola z Pisarzowic
- przedszkolaki: 1 miejsce – Publiczne Przedszkole z Krzeszowa, Przedszkole z Szarocina
- grupowe: 1 miejsce – ZSP Pisarzowice klasa 3A i 3B, ZSP Gimnazjum w Krzeszowie klasa 3A i 2A; 2 miejsce – Świetlica Środowiskowa i mieszkańcy z Szarocina, ZSP Gimnazjum z Krzeszowa klasa 1A, 1B, 2B, 3B.

Oprawę artystyczną zapewniły dzieci ze szkoły podstawowej w Pisarzowicach. 

Na stole Sołectwa Pisarzowice można było zakupić baranki wielkanocne pieczone przez MDP Pisarzowice. Dochód ze sprzedaży wspomoże organizacje obozu strażackiego. 

 

Kategoria: