Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Start

W dniu 12 marca 2018 na teren powiatu kamiennogórskiego przyjechał z wizytą Prezydent Polski Andrzej Duda. W zabezpieczenie wydarzenia zaangażowane były znaczne siły i środki w tym nasza jednostka.

Zgodnie z rozkazem cztery jednostki z terenu gminy Kamienna Góra wystawiły po czterech druhów do pomocy policji. Dodatkowo jednostki z Chełmska Śląskiego i Lubawki zabezpieczały spotkanie na płycie rynku w Kamiennej Górze od strony medycznej.
Druhowie z naszej jednostki przydzieleni zostali do zabezpieczenia skrzyżowań w Czadrowie oraz przy ulicy Młyńskiej i na rynku w Kamiennej Górze.
Prezydent A. Duda po wylądowaniu około godziny 14:30 we Wrocławiu przejechał kolumną pojazdów do Krzeszowa gdzie zwiedził Bazylikę po czym spotkał się z mieszkańcami Kamiennej Góry na rynku skąd po godzinie 18:30 wyjechał do Wrocławia.

relacja z wydarzenia

Kategoria: