Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Uratuj misia

W ramach projektu Uratuj misia, druh Piotr Szkaradek odwiedził Szkołę Podstawową w Szarocinie. 

informacja i zdjęcia z FB szkoły:

W środę 09.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na zaproszenie Pani pedagog w zajęciach uczestniczył Pan Piotr Szkaradek wraz z młodymi strażakami - uczniami naszej szkoły . Zajęcia te miały przypomnieć dzieciom znaczenie szybkiego udzielenia pomocy poszkodowanemu i zasad postępowania. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Majewskiej-Homoncik, która również podczas zajęć z Edukacji dla bezpieczeństwa ćwiczy z uczniami resuscytację. Za tydzień 16.10.2019 r. wybrani uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo- oddechowe w Pisarzowicach. Patronem akcji jest WOŚP oraz Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa pod hasłem „Świadek przemocy”

Kategoria: