Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Turawa 2019

W 2019 roku po raz trzeci członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra i powiatu kamiennogórskiego będą uczestniczyć w obozie sportowo-szkoleniowym na terenie Ośrodka Szkoleniowego „STRAŻAK” w Turawie.


Ośrodek “STRAŻAK” zlokalizowany jest na działce o powierzchni 1,574 ha usytuowanej w odległości około 500 metrów od północno-wschodniego brzegu Jeziora Dużego.
Trzykondygnacyjny budynek główny z podpiwniczeniem został oddany do użytku w 1976 roku i jest murowanym obiektem o powierzchni 734 m kwadratowych mogącym pomieścić do 50 osób.
Na I i II piętrze znajdują się 2, 3 i 4 osobowe pokoje z pełnymi węzłami sanitarnymi oraz dwa apartamenty z aneksami kuchennymi. W części parterowej mieści się kuchnia wraz z zapleczem, stołówka i salą konferencyjna.
W Ośrodku znajduje się sala szkoleniowa z węzłem sanitarnym. Uzupełnieniem części wypoczynkowej Ośrodka jest odkryty basen kąpielowy o wymiarach 12 x 8 x 1,5m, oddany do użytku w 2001 roku.
Ponadto na terenie Ośrodka znajduje się pole namiotowe na ok. 100 miejsc z węzłem sanitarnym, boiska do gry w piłkę nożną, siatkową, amfiteatr z kominkiem na ok. 100 miejsc oraz parking samochodowy.

Kategoria: