Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

Miło nam poinformować, że biblioteka w Pisarzowicach bierze udział w konkursie organizowanym przez producenta Kinder mlecznej kanapki i wydawnictwa Znak!

Do wygrania są komplety książek dla najmłodszych Czytelników :) Pomóżcie nam wzbogacić nasze zbiory o nowe, ciekawe pozycje. Głosować można codziennie, wystarczy kliknąć w ten link: https://www.wspolneczytanie.pl/biblioteki, a w wyszukiwarce wpisać nazwę: Centrum Biblioteczno-Kulturalne.

Każdy głos jest na wagę złota, liczymy na Wasze wsparcie! 

Kinder

CZYTANIE TO KOCHANIE!

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50 000 książek!

Kinder 

FAQ:

- Dla 20 zwycięskich bibliotek, które otrzymają największą liczbę głosów, mamy następujące nagrody główne: zestawy 250 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki i 2 pufy do wspólnego czytania. Dla kolejnych 100 bibliotek mamy zestawy 50 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki.

- Na bibliotekę można zagłosować od 2 do 31 października br.

- Żeby zagłosować, należy zarejestrować się na stronie, a potem zalogować. Można także zagłosować bez rejestracji na stronie – logując się przy użyciu swojego konta na Facebooku.

- Głosowanie trwa codziennie od 2 do 31 października br. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos na bibliotekę.

 

Kategoria: