Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

Już 7 września powracamy z kolejną dawką dobrego stand-upu.
Po czerwcowej edycji stwierdziliśmy, że będziemy do Was przyjeżdzać raz w miesiącu. 
Dlatego zapraszamy Was na wspaniałych komików takich jak:

MACIEJ BRUDZWESKI - Maciej Brudzewski to stand-uper z Olsztyna, twórca cyklu wieczorów komediowych pod hasłem Stand-Up Inferno. Swoimi tekstami wywalczył m.in. finał drugiej edycji „Antrakt Stand-Up Festiwal”, pierwsze miejsce w konkursie „Stand-Up War 2016”, indywidualnie i grupowo, występ w programie TVP „Tylko dla dorosłych” oraz w programie Comedy Central „Comedy Club”. Na scenie wywraca świat do góry nogami, bawiąc publiczność z całej Polski. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

KAMIL OZIMIŃSKI - założyciel i członek Stand-Up Łódź, dzięki ogromnej szczęce okrzyknięty nieślubnym synem Jacka Gmocha. Człowiek, który uważa, że nie ma tematu, z którego śmiać się nie można i dlatego w jego repertuarze one-linerów znajdą się żarty, które są przeznaczone niekiedy dla widzów o dużym dystansie do świata.

Każda scena ma sowjego gospodarza a Waszym jest nie kto inny jak Ja ja Janek Wolańczyk, który poprowadzi dla Was ten wieczór.

Bilety: 15zł - recerwacja telefoniczna / 20zł - w dniu imprezy

czytaj więcej

Kategoria: