Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

Z dużym opóźnieniem pragniemy przedstawić Wam naszą nową produkcję - spot filmowy "Życie mówi PAS", promujący przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Niezapięty pas bezpieczeństwa, brawura, nieuwaga czy nadmierna prędkość... Wszystko jest "dobre" do pewnego momentu, w którym życie powie PAS. Okres wakacji sprzyja podróżowaniu i jest to także czas zwiększonej liczby wypadków, niekiedy tragicznych. Jako pomysłodawcy i twórcy filmiku mamy nadzieję, że trafi on do szerokiego grona podróżujących po drogach i uświadomi wszystkim oglądającym, że z pozoru błahe decyzje mogą kosztować ludzkie życie.
Każda nasza produkcja to efekt współpracy z licznymi osobami i instytucjami. Serdecznie dziękujemy aktorom, makijażystce (po raz pierwszy w naszych filmach Daria, dobra robota! , Piotrkowi Jeleniowi z ekipy @JelenieJaja za świetny głos i bezinteresowną pomoc, Sławkowi Lipowemu z Eleven Sky Film (po raz kolejny nagrywał razem z nami ), Zarządowi Dróg Powiatowych w Kraśniku za udostępnienie drogi oraz firmie Pana Zbigniewa Toporowskiego Złom-Wtór za wrak samochodu. 
Realizacja kampanii to także udział służb ratowniczych naszego powiatu. Podziękowania dla Komendy Powiatowej PSP w Kraśniku, Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Lublinie i Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku składamy na ręce Dyrektora i Komendantów!

realizacja:
Kraśnickie Ratownictwo;
Maciej Piątek, Kamil Sobieszczański

charakteryzacja:
Daria Gromek

lektor:
Piotr Jeleń

wystąpili:
Jakub Sądej
Jadwiga Dorot
Piotr Dorot
Dominik Stelmach

zdjęcia z powietrza:
Eleven Sky Film

Kategoria: