Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze, prowadzi poszukiwania zaginionego mężczyzny - Roberta Szyszka mieszkańca Kamiennej Góry.

Robert Szyszka w nocy z 1 na 2 sierpnia 2019 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał kontaktu z osobami znajomymi jak również z rodziną. Zaginiony w wieku 58 lat, wzrost ok. 182cm, sylwetka średnia, włosy czarne z oznakami siwizny, oczy niebieskie, brak dolnego uzębienia. Znaki szczególne: przykurcz palca środkowego i serdecznego dłoni lewej. W dniu zaginięcia ubrany był w buty sportowe (brak innych danych dot ubioru), posiadał przy sobie plecak koloru niebieskiego oraz papierośnice koloru srebrnego.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze. Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu poszukiwanej osoby prosimy również zgłaszać bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze pod numerem telefonu 75-74-48-200 bądź 997.

Poniżej publikacja wizerunku osoby zaginionej.

Szyszka

Kategoria: