Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

Informujemy, że nasza jednostka nie bierze aktywnego udziału w Plebiscycie organizowanym przez Polska Press Sp. z o.o.. Zamiast na naszą jednostkę proponujemy wysyłać SMSy na cele charytatywne!

Warto wiedzieć, że organizatorem plebiscytów jest Polska Press sp. z o.o., czyli podmiot będący właścicielem kilkunastu regionalnych tytułów prasowych. Gazety te, przez cały rok organizują niezliczone ilości plebiscytów - m.in. na barmana, fryzjera, dzielnicowego, sportowca czy przedszkolaka. W tym gronie nie mogło więc zabraknąć, korzystając ze zbliżającego się święta, wiosennego konkursu na "Strażaka Roku".
Na czym polega konkurs? Nie są tu brane pod uwagę zasługi czy aktywność poszczególnych strażaków, a to, ile płatnych głosów w postaci sms-ów lub wykupionych kredytów otrzyma dany kandydat. Koszt jednego sms-a to 2,46 złotego, a 10 kredytów umożliwiających oddanie głosu - 24,60 zł.
Nasza jednostka wycofuje się z tego rankingu. Zamiast tego naszych sympatyków zachęcamy do wpłacania na cele charytatywne.
Jedną z możliwości jest wysłanie SMSa o treści POMAGAM pod numer 74711 (Fundacja Mimo Wszystko).
Za 2,46 można pomóc Caritas Polska – SMS 72052 o treści POMAGAM
6,15 zł to koszt SMSa dla AKOGO – tel. 75250 o treści BUDZIMY
Fundacja Polsat – 7531, treść POMOC, cena 6,15 zł.
Fundacja TVN – 7126 o treści POMAGAM, cena 1,23 zł.
i wiele, wiele innych organizacji.

Kategoria: