W czerwcu zapraszamy na III edycję CzarnOFF Fest - festiwalu muzycznego odbywającego się w połowie sierpnia 17.08-19.08.2018 r. na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

Wystąpią: Fox In The Box, Zebra Soundsystem, Cheeba, Foliba, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Chaos CTRL, Samuel Alty, Oczybaszki, Fifidroki, Shataqs, Bethel, Zielone Żabki, Gooral w projekcie Górny, Niburu Project, Papadram, Chilli Crew, Joint Venture Sound System, DJ Siwy i Kosmos Mega Sound System.

Ponadto przewidujemy:
Warsztaty / Jam Session / Trance Stage

Ideą wydarzenia jest zrzeszenie ludzi ceniących piękno przyrody, a także różnorodną muzykę począwszy od etnicznych brzmień afrykańskich bębnów, po przez reggae, ska, muzykę świata po dub’owe i elektroniczne brzmienia. CzarnOFF Fest to inspirująca przeprawa przez muzykę pochodzącą z głębi serca, która w połączeniu z magiczną, plenerową scenerią tworzy niepowtarzalne wydarzenie bez biznesowych i komercyjnych kombinacji, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję wziąć udział w koncertach, a także na chwilę się "zatrzymać" i odetchnąć.

Na terenie festiwalu dostępne będą: pole namiotowe (płatne), prysznice, parking, vege food.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/812799962264493/