×

Uwaga

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

20 lipca 2018 roku w Pisarzowicach otworzono wielofunkcyjne boisko sportowe. Po oficjalnej części - przecięcia wstęgi - odbył się turniej siatkarski, występ artystyczny grupy Sprężynki z Pisarzowic oraz gry i zabawy w ramach Podróży małych i dużych. 

Boisko powstało dzięki wsparciu z programu PROW 2014-2020.

Galeria zdjęć - Sandra Nowak. 

{gallery}2018/07/20_boisko{/gallery}

informacja powiatowa.info

Nowy obiekt powstał poniżej głównej płyty pisarzowickiego boiska. Teren został odwodniony. Na trawiastej nawierzchni wyznaczono boiska do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę. Zarówno słupki podtrzymujące siatkę, jak i bramki można zdemontować.

Boisko w Pisarzowicach to drugi sportowy obiekt uruchomiony w tym roku w gminie Kamienna Góra. Powstał, podobnie jak otwarte w czerwcu boisko w Olszynach, dzięki dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejksich.

informacja powiatowa.info


Podczas uroczystości wójt Patryk Straus poinformował o przyznaniu pieniędzy na wóz dla OSP Pisarzowice przez Sejmik Województwa oraz o planach dotyczących przetargu. Tematem zajął się też portal powiatowa.info