Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

2018

12 maja 2018 w Pisarzowicach odbył się finał FitFestiwalu – Seniorada. Nasza jednostka kolejny raz pomagała przy przygotowywaniu, organizacji i sprzątaniu po imprezie.

Gwiazdą Seniorady był Pietrek - Piotr Pręgowski, który popularność zdobył wraz z serialem Ranczo. Gwiazdor zaprezentował też swój program artystyczny – Ranczo Wilkowyje.

Druhowie z naszej jednostki wsparli pracowników Centrum Bibioteczno-Kulturalnego gminy Kamienna Góra w rozstawianiu stołów, ławek, namiotów i balonów reklamowych oraz ścianki spinaczkowej. W trakcie imprezy aktywnie uczestniczyli w zabezpieczeniu parkingów i utrzymaniu porządku na terenie stadionu. Na zakończeniu członkowie OSP wspieraniu przez młodzieżówkę zebrali sprzęty ze stadionu.

Kategoria: