Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

2018

Druhowie z jednostki OSP Pisarzowice czynnie wspierają organizację Fit Festiwalu. Po wyczyszczeniu trasy biegu przyszedł czas na przewóz stołów, ławek i namiotów.

Nasza jednostka od lat wspiera działalność Centrum Biblioteczno-Kulturalnego. Przed kolejnymi imprezami w razie potrzeby przywozimy ławki i stoły oraz rozkładamy je zgodnie z planem organizatorów.
1 maja 2018 przed FitFestiwalem dowieźliśmy ławki z sołectwa Raszów do Pisarzowic. Rozstawieniem pod szkołą zajmiemy się tuż przed imprezą. W dniu imprezy również część druhów przed biegiem przejdzie całą trasę w celu usunięcia zalegających gałęzi czy też żwiru z dróg.
Warto dodać, że na trasie półmaratonu na Skalniku na biegnących czekać będzie wójt gminy Patryk Straus ze specjalną nagrodą.

 

Informujemy, że ze względów organizacyjnych, 3 maja biuro zawodów zlokalizowane na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach czynne będzie już od godz. 10.30. Zachęcamy do jak najwcześniejszego odwiedzenia naszego punktu, odebrania pakietu i podpisania oświadczeń

 

 

Kategoria: