Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

2017

9 lipca 2017 (sobota) przez teren powiatu kamiennogórskiego wyznaczona była trasa  4. Maratonu Rowerowego Karkonosz. Nasza jednostka zabezpieczała przejazd kolarzy szosowych przez teren naszej gminy. 

Posterunki dla naszej jednostki wyznaczone zostały m.in. na wysokości Starej Białki, skrzyżowania drogi wojewódzkiej z drogą na Raszów, wjazdem do Pisarzowic od strony Kamiennej Góry i Szarocina oraz przy przystanku autobusowym przy Lipce. 

Droga wojewódzka numer 367 między Raszowem, a przełęczą Okraj oraz droga powiatowa między Lubawką, a Raszowe były wyłączone z ruchu przez około godzinę. 

Kolarze rywalizowali na dystansie 145 i 98 km. Pierwsi wystartowali o godzinie 10:00 z Trutnova.

Więcej informacji: kliknij

Kategoria: