Klasa A 2017/2018 - zapowiedź kolejka 1-13

 Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Amfibolit Leszczyniec - Halniak Miłków 

Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Piast Bolków 

Czarni Strzyżowiec - Lechia Piechowice 

Victoria Czadrów - KS Łomnica 

Orzeł Mysłakowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 

Czarni Przedwojów - Olimpia II Kamienna Góra 

Budowlani Wojcieszów - Pogoń Wleń 

  Kolejka 2 - 2-3 września

Halniak Miłków - Pogoń Wleń 

Olimpia II Kamienna Góra - Budowlani Wojcieszów 

KS 1946 Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów 

KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 

Lechia Piechowice - Victoria Czadrów 

Piast Bolków - Czarni Strzyżowiec 

Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 

  Kolejka 3 - 9-10 września

Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Halniak Miłków 

Czarni Strzyżowiec - Amfibolit Leszczyniec 

Victoria Czadrów - Piast Bolków 

Orzeł Mysłakowice - Lechia Piechowice 

Czarni Przedwojów - KS Łomnica 

Budowlani Wojcieszów - KS 1946 Chełmsko Śląskie 

Pogoń Wleń - Olimpia II Kamienna Góra 

  Kolejka 4 - 16-17 września

Halniak Miłków - Olimpia II Kamienna Góra 

KS 1946 Chełmsko Śląskie - Pogoń Wleń 

KS Łomnica - Budowlani Wojcieszów 

Lechia Piechowice - Czarni Przedwojów 

Piast Bolków - Orzeł Mysłakowice 

Amfibolit Leszczyniec - Victoria Czadrów 

Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec 

  Kolejka 5 - 23-24 września

Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków 

Victoria Czadrów - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 

Orzeł Mysłakowice - Amfibolit Leszczyniec 

Czarni Przedwojów - Piast Bolków 

Budowlani Wojcieszów - Lechia Piechowice 

Pogoń Wleń - KS Łomnica 

Olimpia II Kamienna Góra - KS 1946 Chełmsko Śląskie 

  Kolejka 6 - 30 września-1 października

Halniak Miłków - KS 1946 Chełmsko Śląskie 

KS Łomnica - Olimpia II Kamienna Góra 

Lechia Piechowice - Pogoń Wleń 

Piast Bolków - Budowlani Wojcieszów 

Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów 

Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Orzeł Mysłakowice 

Czarni Strzyżowiec - Victoria Czadrów 

  Kolejka 7 - 7-8 października

Victoria Czadrów - Halniak Miłków 

Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec 

Czarni Przedwojów - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 

Budowlani Wojcieszów - Amfibolit Leszczyniec 

Pogoń Wleń - Piast Bolków 

Olimpia II Kamienna Góra - Lechia Piechowice 

KS 1946 Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 

  Kolejka 8 - 14-15 października

Halniak Miłków - KS Łomnica 

Lechia Piechowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 

Piast Bolków - Olimpia II Kamienna Góra 

Amfibolit Leszczyniec - Pogoń Wleń 

Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Budowlani Wojcieszów 

Czarni Strzyżowiec - Czarni Przedwojów 

Victoria Czadrów - Orzeł Mysłakowice 

  Kolejka 9 - 21-22 października

Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków 

Czarni Przedwojów - Victoria Czadrów 

Budowlani Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec 

Pogoń Wleń - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 

Olimpia II Kamienna Góra - Amfibolit Leszczyniec 

KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków 

KS Łomnica - Lechia Piechowice 

  Kolejka 10 - 28-29 października

Halniak Miłków - Lechia Piechowice 

Piast Bolków - KS Łomnica 

Amfibolit Leszczyniec - KS 1946 Chełmsko Śląskie 

Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Olimpia II Kamienna Góra 

Czarni Strzyżowiec - Pogoń Wleń 

Victoria Czadrów - Budowlani Wojcieszów 

Orzeł Mysłakowice - Czarni Przedwojów 

  Kolejka 11 - 4-5 listopada

Czarni Przedwojów - Halniak Miłków 

Budowlani Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice 

Pogoń Wleń - Victoria Czadrów 

Olimpia II Kamienna Góra - Czarni Strzyżowiec 

KS 1946 Chełmsko Śląskie - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 

KS Łomnica - Amfibolit Leszczyniec 

Lechia Piechowice - Piast Bolków 

  Kolejka 12 - 11-12 listopada

Halniak Miłków - Piast Bolków 

Amfibolit Leszczyniec - Lechia Piechowice 

Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - KS Łomnica 

Czarni Strzyżowiec - KS 1946 Chełmsko Śląskie 

Victoria Czadrów - Olimpia II Kamienna Góra 

Orzeł Mysłakowice - Pogoń Wleń 

Czarni Przedwojów - Budowlani Wojcieszów 

  Kolejka 13 - 18-19 listopada

Budowlani Wojcieszów - Halniak Miłków 

Pogoń Wleń - Czarni Przedwojów 

Olimpia II Kamienna Góra - Orzeł Mysłakowice 

KS 1946 Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów 

KS Łomnica - Czarni Strzyżowiec 

Lechia Piechowice - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 

Piast Bolków - Amfibolit Leszczyniec