Kolejka 1 - 26-27 sierpnia
Amfibolit Leszczyniec - Halniak Miłków
Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Piast Bolków
Czarni Strzyżowiec - Lechia Piechowice
Victoria Czadrów - KS Łomnica
Orzeł Mysłakowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Czarni Przedwojów - Olimpia II Kamienna Góra
Budowlani Wojcieszów - Pogoń Wleń
Kolejka 2 - 2-3 września
Halniak Miłków - Pogoń Wleń
Olimpia II Kamienna Góra - Budowlani Wojcieszów
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów
KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice
Lechia Piechowice - Victoria Czadrów
Piast Bolków - Czarni Strzyżowiec
Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice
Kolejka 3 - 9-10 września
Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Halniak Miłków
Czarni Strzyżowiec - Amfibolit Leszczyniec
Victoria Czadrów - Piast Bolków
Orzeł Mysłakowice - Lechia Piechowice
Czarni Przedwojów - KS Łomnica
Budowlani Wojcieszów - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Pogoń Wleń - Olimpia II Kamienna Góra
Kolejka 4 - 16-17 września
Halniak Miłków - Olimpia II Kamienna Góra
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Pogoń Wleń
KS Łomnica - Budowlani Wojcieszów
Lechia Piechowice - Czarni Przedwojów
Piast Bolków - Orzeł Mysłakowice
Amfibolit Leszczyniec - Victoria Czadrów
Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec
Kolejka 5 - 23-24 września
Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków
Victoria Czadrów - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice
Orzeł Mysłakowice - Amfibolit Leszczyniec
Czarni Przedwojów - Piast Bolków
Budowlani Wojcieszów - Lechia Piechowice
Pogoń Wleń - KS Łomnica
Olimpia II Kamienna Góra - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Kolejka 6 - 30 września-1 października
Halniak Miłków - KS 1946 Chełmsko Śląskie
KS Łomnica - Olimpia II Kamienna Góra
Lechia Piechowice - Pogoń Wleń
Piast Bolków - Budowlani Wojcieszów
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów
Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Orzeł Mysłakowice
Czarni Strzyżowiec - Victoria Czadrów
Kolejka 7 - 7-8 października
Victoria Czadrów - Halniak Miłków
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec
Czarni Przedwojów - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice
Budowlani Wojcieszów - Amfibolit Leszczyniec
Pogoń Wleń - Piast Bolków
Olimpia II Kamienna Góra - Lechia Piechowice
KS 1946 Chełmsko Śląskie - KS Łomnica
Kolejka 8 - 14-15 października
Halniak Miłków - KS Łomnica
Lechia Piechowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Piast Bolków - Olimpia II Kamienna Góra
Amfibolit Leszczyniec - Pogoń Wleń
Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Budowlani Wojcieszów
Czarni Strzyżowiec - Czarni Przedwojów
Victoria Czadrów - Orzeł Mysłakowice
Kolejka 9 - 21-22 października
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków
Czarni Przedwojów - Victoria Czadrów
Budowlani Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec
Pogoń Wleń - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice
Olimpia II Kamienna Góra - Amfibolit Leszczyniec
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków
KS Łomnica - Lechia Piechowice
Kolejka 10 - 28-29 października
Halniak Miłków - Lechia Piechowice
Piast Bolków - KS Łomnica
Amfibolit Leszczyniec - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - Olimpia II Kamienna Góra
Czarni Strzyżowiec - Pogoń Wleń
Victoria Czadrów - Budowlani Wojcieszów
Orzeł Mysłakowice - Czarni Przedwojów
Kolejka 11 - 4-5 listopada
Czarni Przedwojów - Halniak Miłków
Budowlani Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice
Pogoń Wleń - Victoria Czadrów
Olimpia II Kamienna Góra - Czarni Strzyżowiec
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice
KS Łomnica - Amfibolit Leszczyniec
Lechia Piechowice - Piast Bolków
Kolejka 12 - 11-12 listopada
Halniak Miłków - Piast Bolków
Amfibolit Leszczyniec - Lechia Piechowice
Kwarc Eko Nowak Pisarzowice - KS Łomnica
Czarni Strzyżowiec - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Victoria Czadrów - Olimpia II Kamienna Góra
Orzeł Mysłakowice - Pogoń Wleń
Czarni Przedwojów - Budowlani Wojcieszów
Kolejka 13 - 18-19 listopada
Budowlani Wojcieszów - Halniak Miłków
Pogoń Wleń - Czarni Przedwojów
Olimpia II Kamienna Góra - Orzeł Mysłakowice
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów
KS Łomnica - Czarni Strzyżowiec
Lechia Piechowice - Kwarc Eko Nowak Pisarzowice
Piast Bolków - Amfibolit Leszczyniec