W niedzielę 12 marca w potyczce sparingowej w Sędzisławiu starli się piłkarze miejscowego Lesku oraz Kwarcu Pisarzowice. Do przerwy goście prowadzili już 5:0, natomiast drugą odsłonę 3:2 wygrali gospodarze.

Inauguracyjną bramkę spotkania uzyskał Wowk. Chwilę później zawodnicy Kwarcu rozklepali obronę miejscowych - futbolówkę do siatki Sanojcy piłkę skierował Dudzik. Pod drugą bramką szczęścia próbował Wilk. Siedem minut później było już 3:0 - gola zdobył Mateusz Łukasik. Piłkarze Kwarcu poszli za ciosem i uzyskali jeszcze 2 trafienia za sprawą Wowka i Glinkiewicza.

Na początku drugiej połowy sędzia odgwizdał rzut karny. Do notesu trenera wpisał się Przemek Duda. Podopieczni Rafała Jawora z Lesku nie mieli już nic do stracenia i śmielej ruszyli do ataków. Przyniosło im to komfort w postaci 3 bramek. Na listę strzelców wpisali się: Niepsuj, Kielar i Groń. Ostatnią bramkę spotkania dołożył Kamil Duda pod koniec meczu.

Lesk: Sanojca – Michałczak, Otocki, Kozer, Szczurek – Kościelniak, Wilk, Dulak, Niepsuj – Kielar, Groń/Homoncik, Bartków, Kaczmarczyk, Samulewski, Głowczyk.

Kwarc: Migacz – Łepski, M. Łukasik, Plebanek, Potoniec – Dudzik, P. Duda, Glinkiewicz, Zarzecki – Wowk, K. Duda/Ł. Łukasik, Olszak, Minicki, Hadała.